background

Підключити безпровідний
інтернет в селі


Дізнатися докладніше

Залиште ваш номер телефону, ми передзвонимо вам протягом 5 хвилин і відповімо на всі питання.

Дякуємо! Ваш запит відправлено!
Ми зв'яжемось з Вами найближчим часом

3 кроки для підключення найкращого інтернета

image

 1. 1

  Обираємо оператора з кращим покриттям та швидкістю в місці користування інтернетом

 2. 2

  Обираємо найвигідніший тариф

 3. 3

  Обираємо найкраще обладнання

1. Оберіть оператора

1. Вкажіть на мапі свою адресу та погляньте які оператори  там працюють. Кажен оператор має свій колір на мапі

2. Зверніть увагу, що різні 3G/4G оператори працюють на разній швидкості:
- Київстар - 42,2 мбіт/сек
- Vodafone - 42,2 мбіт/сек
- Lifecell - 63,3 мбіт/сек
- Інтертелеком - 14,7 мбіт/сек

Обрати оператора з інженером

2. Оберіть тарифний план

Щоб обрати тарифний план, потрібно розуміти, як часто Ви будете користуватись інтернетом. Щодня чи ні? І яка кількість користувачів буде одночасно користуватись інтернетом (наприклад, 2 смартфона, ноутбук і ПК). Від цього залежить кількість споживаних Мегабайт.

Оберіть, будь ласка, тариф, який Вам підходить:

Для щоденного активного використання

Тариф для користувачів, яким потрібен доступ до мережі щодня у великому обсязі. Ідеально підходить для перегляду фільмів, відео на YouTube, відеодзвінків, онлайн ігр

Для малої щоденної активності

Тариф для користувачів, яким потрібен інтернет періодично протягом дня. Ідеально підходить для спілкування в соцмережах, меседжерах, читання статей і новин

Для використання декілька днів на тиждень

Тариф для користувачів, яким інтеренет потрібен декілька днів на тиждень. Ідеально підходить для випадків, коли інтернет використовується як резервний або для поїздок за межі міста

3. Оберіть обладнання

USB модем

Підходить для використання на одному пристрої (ноутбук, ПК, планшет, стаціонарний роутер, ресивер). Підключається через USB порт. Переваги: низька вартість, маленький розмір

Вартість: від 700 грн

Мобільний Wi-Fi роутер

Підходить для мобільного використання на декількох пристроях з Wi-Fi. Переваги: мобільність, можливість користуватись 10 користувачам одночасно

Вартість: від 900 грн

Стаціонарний Wi-Fi роутер

Підходить для стаціонарного використання на різних пристроях. Переваги: велика зона покриття, подключення по Wi-Fi і дроту, до 100 користувачів одночасно

Вартість: від 2900 грн

Дякуємо! Ваш запит відправлено!
Ми зв'яжемось з Вами найближчим часом

Що робити, якщо...

Image

Інтернет не запрацює?

Наши інженери обирають кращого оператора спираючись на дані про найближчих до Вас клієнтів і мапи покриття операторів. Якщо інтернет буде працювати на низькій швидкості, ми будемо БЕЗКОШТОВНО замінювати Вам обладнання до тих пір, доки все не запрацює як треба.

Image

Буде низька швидкість?

Якщо буде необхідно збільшити швидкість, ми зможемо Вам встановити додаткову антену та допомогти в налаштуванні пристроїв.

Image

Я не зможу налаштувати?

Все обладнання вже готово до роботи. До комплекту додано зрозумілі інструкції. Наприклад, для налаштування Wi-Fi роутера, потрібно натиснути на кнопку включення и ввести пароль від Wi-Fi, який зазначено у Вашому гарантійному талоні. Якщо виникатимуть питання, наша кваліфікована технічна підтримка допоможе Вам з налаштуванням!

Image

Чи вистачить швидкості для Smart TV?

Всі оператори 3G/4G зв'язку легко дозволяють дивитись SmartTV і одночасно користуватись 2-3 смартфонами та ноутбуком.

Оплата

Безготівковий розрахунок. ПДВ. Готівковий розрахунок. Накладений платіж.

Гарантії

Гарантія на обладнання 36 місяців. Кваліфікована БЕЗКОШТОВНА технічна підтримка.

Установка

Повністю готове рішення. Достатньо натиснути кнопку включення!

Наші клієнти говорять про нас:

Image

Михайло

Все життя живемо в селі. Якісний інтернет тут складно отримати. Раніше користувались безпровідним інтернетом, але швидкість була занадто низька. Спробували декілька варіантів. То швидкість не задовольняла, то абонентська плата занадто велика. Мій знайомий підключався через цю компанію і мені порадив не марнувати час та грощі. Я зателефонував, менеджер мене проконсультував і підібрав інтернет комплект. Наступного дня я вже підключив його. Знаєте, швидкість приємно радує. Отримую 25 Мбіт / сек і не маю проблем.

Image

Василина

Велике дякую! Раніше інтернетом зовсім не користувались, були великі сумніви і страхи. Але менеджери їх розвіяли, вмовили поставити інтернет. Результат маю такий: швидкості інтернету вистачає на все. Тепер і відео можемо переглядати, і скайп працює. В цілому ми дуже задоволені.

Image

Руслан

Погано, що дротовий інтернет є тільки в великих містах. А тим, хто живе в селі таке й не бачилось. Хоча я знайшов рішення цього питання. Звернувся до цієї компанії за допомогою. Вони допомогли підібрати інтернет і оператора. Тепер у нас в селі інтернет БУМ! Швидкість чудова, можу робити все, починаючи від перегляду фільмів і закінчуючи іграми. Дякую

Хто ми?

Компанія 3GStar - лідер на ринку бездротового інтернета України.
З 2005 року ми підключили більш ніж 100 000 користувачів до мережі інтернет!

Ми підключаємо найкращий бездротовий інтернет для дома та бізнесу та більш за всих знаємо про бездротовий інтернет і 3G/4G обладнання.

Що ще Вам потрібно знати про інтернет в селі?

Більшість жителів сел та селищ мають питання, яким чином підключити інтернет. Бажано, щоб він був стабільний, якісний і, найголовніше, доступним.

Чому саме 3G

3G або безпровідні технології - вигідне сучасне рішення як по вартості, так і по швидкості. В наш час 3G інтернет доступний по всій країні та надає велику кількість варіантів тарифів та обладнання для його підключення. Високошвидкісний зв’язок 3G в селі дозволяє користуватись безпровідним інтернетом і не мати залежності від дорогої та іноді навіть неможливої прокладки дроту.

Ще одною додатковою та важливою перевагою є те, що при підключенні, наприклад, роутера, Ви можете організувати Wi - Fi зону і користуватись інтернетом з декількох пристроїв одночасно. При цьому Ви сплачуєте тільки один тариф. При такому активному користуванні мережі рекомендовано обирати безлімітні тарифні плани.

Варіанти підключення до 3G

Існує кілька варіантів підключення до безпровідного інтернету. Тому у Вас не буде шансів залишитись без зв’зку. Основні види обладнання це:

 • 3G USB модем. Цей пристрій зовні дуже нагадує флешку. Його рекомендовано використовувати у випадках, коли інтернет потрібен виключно для одного пристрою. Частіше за все це ноутбук, або стаціонарний комп’ютер. Підключення здійснюється через роз'єм USB
 • 3G Wi - Fi роутер. Цей вид обладнання спроможен роздавати інтернет на декілька пристроїв одночасно завдяки Wi - Fi з’єднанню. Роутер стане у нагоді тим, хто бажає забезпечити високошвидкісним інтернетом всю сім'ю
 • Комплект обладнання, який складатиметься з стаціонарного роутера з прошивкою і модема. Цей варіант обладнання найоптимальніший для організації інтернета в селі. Завдяки цьому можна забезпечити надійний, якісний зв’язок в усьому будинку і навіть біля нього.

Як отримати високу швидкість інтернета

Підбір рішення залежитеме від параметрів обладнання: пропускна здатність модема або роутера, наявності роз’єма для антени і роздачі Wi - Fi, кількість пристроїв, які потрібно підключити.

Завдяки великому вибору моделей обладнання та професійному підходу до вирішення питання наших менеджерів, можливо підібрати варіант навіть для складної місцевини. Як раз для такого випадку рекомендовано використовувати зовнішні підсилювачі сигналу. Антена здатна не тільки підсилити сигнал, а зробити його стабільним. Вибір антени краще робити з нашим спеціалістом. Він перевірить не тільки наявність покриття в Вашому селі, а ще підкаже розташування найближчої базової станції від якої буде отриманий сигнал. Враховуючі ці дані буде запропоновано варіант з необхідним коефіцієнтом підсилення. Таким чином Ви отримаєте якісний інтернет зв’язок.

Чому потрібно придбати у нас

 • 10 років досвіду в підключенні та налаштуванні безпровідного інтернету по Україні та за її межами
 • тільки якісне оригінальне обладнання від відомих виробників
 • тестування кожного комплекту на на справність і працездатність
 • професійна технічна підтримка та консультація
 • можливість безкоштовного тестування для підбору тієї моделі обладнання, яка повністю Вас задовільнить
 • наші унікальні розробки в області швидкісного інтернету, які не мають аналогів
Довіряйте свій комфорт та організацію інтернета тільки професіоналам.