Підключення WiFi Інтернету від європейського телеком-бренду №1. Спробуй на 30 днів Безкоштовно!

 • Швидкість до 150 Мбіт/с
 • Найвигідніші безлімітні тарифи для 4G / 3G роутерів і модемів
 • Підключаємо інтернет в селах та малих населених пунктах
Якщо Ви хочете змінити тарифний план або отримати додаткові мегабайти на телефон?

Телефонуйте до оператора за номером: Vodafone - 111

banner

Підключи інтернет, зробивши 3 простих кроки!

Надішліть заявку

Дякую! Ваша заявка відправлена!
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

або передзвони за номером 0 (800) 210-295

Отримайте
індивідуальну
безкоштовну
консультацію

Отримайте інтернет
в найкоротший
термін

Мапа покриття Vodafone

Для відкриття карти покриття

Увага! Якщо у Вашому населеному пункті немає покриття Vodafone, ми маємо для Вас рішення швидкісного інтернета

Тарифні плани Vodafone

3G USB модем Huawei 3372 (высокоскоростной, работает в 4G) Хит продажХит продаждо 150 Мб/сек до 150 Мб/сек Готовое оборудование под ключ - 4G USB модем Huawei 3372
1995 грн
 • швидкість до 150 Мбіт/с
 • WiFi до 10 метрів
 • підключення по USB
Готовый комплект для Интернета “Домашний” (мощный Wi-Fi модуль, роутер Netis 5230 + модем Huawei K4203) Готовое оборудование под ключ - Готовый комплект для Интернета “Домашний”
2450 грн
 • швидкість до 21 Мбіт/с
 • WiFi до 10 метрів
 • підключення по USB
 • додаткове посилення
Готовый к работе комплект 4G Интернета Хит продажХит продаж Готовое оборудование под ключ - Готовый к работе комплект 4G Интернета "Стандарт +"
5895 грн
 • швидкість до 150 Мбіт/с
 • WiFi до 100 метрів
 • додаткове посилення

Наші клієнти говорять про нас

Review
Review
Review
Дякую! Ваша заявка відправлена!
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Що робити якщо...

Інтернет не запрацює?

Інтернет не запрацює?

Наші інженери вибирають найкращого оператора, керуючись даними про якість підключення вже існуючих наших клієнтів, які мешкають поруч з Вами, а також - картою покриття операторів. Якщо інтернет буде працювати на низькій швидкості, ми будемо БЕЗКОШТОВНО замінювати Вам обладнання доти, поки все не запрацює так, як вам потрібно.

Буде низька швидкість?

Якщо буде потрібно збільшити швидкість, ми зможемо Вам встановити додаткову антену і допомогти в налаштуванні пристроїв.

Буде низька швидкість?
У мене не вийде налаштувати?

У мене не вийде налаштувати?

Все обладнання вже готове до роботи. До комплекту входять зрозумілі інструкції. Наприклад, щоб налаштувати Wi-Fi роутер, потрібно натиснути на кнопку вмикання і ввести пароль від Wi-Fi, який вказано у Вашому гарантійному талоні. Якщо у Вас виникнуть питання, наша кваліфікована технічна підтримка допоможе Вам все налаштувати!

Чи вистачить швидкості для Smart TV?

Усі оператори 4G / 3G зв"язку легко дозволяють дивитись SmartTV і одночасно користуватись 2-3 смартфонами та ноутбуком.

Чи вистачить швидкості для Smart TV?

Оплата

Безготівковий розрахунок. ПДВ.
Готівковий розрахунок. Накладений платіж.

Гарантії

Гарантія на обладнання 36 місяців.

Технічна підтримка

7 днів на тиждень,
без свят і вихідних

Інтернет від європейського телеком-бренду №1 Vodafone

4G / 3G Інтернет

Коли справа стосується вибору оператора для отримання високошвидкісного 4G / 3G Інтернету, ми особливо вимогливі і уважні. І це правильно. Оскільки ця послуга повинна бути або якісною, або нею не варто користуватися. Тим більше, що Інтернет сьогодні необхідний не тільки для розваг, а й, здебільшого, для роботи. А тут вже точно все повинно бути як по нотах. Ось чому вибір Інтернету від європейського телеком-бренду №1 в Україні - Vodafone - більш, ніж правильно.

Підключаючи бездротовий Інтернет від Vodafone, ви гарантуєте собі:

 • високу швидкість роботи в мережі: до 150 Мбіт / с, якщо мова йде про 4G; і до 42,2 Мбіт / с - якщо в 3G
 • можливість вибору вигідних 4G / 3G тарифів, які дозволять користуватися Інтернетом безлімітно
 • можливість працювати і розважатися будь-де, по всьому світові - просто виберіть для себе один з роутерів або модемів, які можна брати з собою

Вибір 4G / 3G обладнання

Питання вибору обладнання для якісного Інтернету, насправді, не пусте, і потрібно не лише підійти до теми з усією серйозністю, а й необхідно робити це зі знанням справи. Тому поділимося трохи з Вами таким знанням.

Перш за все, визначте, для яких цілей Вам необхідний Інтернет. Чи буде це знаходження в Мережі від випадку до випадку - для перевірки електронної пошти і спілкування на соціальних платформах; або все ж таки Вам необхідний повноцінний постійний доступ, бо потрібно бути весь час онлайн. Правильний підхід до цієї частини визначає багато: і необхідну максимальну швидкість Інтернету, яку здатний надати той чи інший девайс; і бажану ступінь автономності.

Якщо необхідно тривалий час проводити в дорозі і користуватися Інтернетом, то найкращим чином Вам підійде невеликий і легкий 4G / 3G роутер з потужним акумулятором. Вага такого пристрою, в середньому, становить всього 100 грамів, це відмінна характеристика для мобільного використання.

Важливо звертати увагу і на ємність батареї роутера - чим більше цифра, тим більше часу у Вас є для того, щоб користуватися Інтернетом, не заряджаючи роутер. Є такі екземпляри, які "тримають" 24 години і більше. Всі необхідні характеристики Ви завжди можете прочитати і оцінити в описі того чи іншого пристрою.

Важливим є і такий нюанс, як використання роутера або модему в зонах слабкого і нестабільного прийому. Якщо така перспектива для вас може бути актуальна не тільки теоретично, але і має цілком реальні обриси, то продумуйте відразу і те, що пристрій повинен мати виходи під антену. Підключивши зовнішню антену, Ви зможете підсилити сигнал мережі і отримати швидкість вдвічі вищу, ніж без антени. Про те, які бувають антени, і наскільки потужна необхідна саме у Вашому випадку, завжди розповість наш консультант, варто лише зателефонувати за номером 0(800) 210-295.

Радіус дії Wi-Fi. Також важлива характеристика роутера, яку необхідно враховувати. Якщо Ви часто буваєте у групових відрядженнях, і необхідно підключення відразу декількох пристроїв - 5 або більше - то перевіряйте, в яких територіальних межах роутер роздає Інтернет. Знову ж, чим вище показник тим краще.

тариф Vodafone

Вибір вигідного 4G / 3G тарифу Vodafone

Комфорт користування Інтернетом залежить не тільки від того, яке обладнання Ви придбаєте, але і від того, який тариф Ви будете використовувати. І тут також важливо орієнтуватися на свою потребу - перш за все, і тільки потім дивитися на вартість послуги. Тому що, придбавши щось дешеве, через місяць Ви можете раптом виявити, що це зовсім не те, що Вам підходить. І дорожчий тариф, але з вигідним безлімітним графіком користування, Вас влаштує куди більше. Для цього, звичайно, слід уважно читати умови кожного тарифного плану. Маючи справу з безлімітом, не забувайте перевірити, а яка швидкість Інтернету буде через певний час - при вичерпанні встановленої кількості мегабайт. А, може, обмеження швидкості немає зовсім? Дізнавайтеся всі нюанси заздалегідь, прагніть "докопатися до підводних каменів", щоб потім їх наявність не виявилася для Вас неприємним сюрпризом.

Зі свого боку можемо рекомендувати завжди підбирати і тариф, і обладнання тільки з професіоналом. Таким чином, Ви зможете гарантовано прийняти правильне рішення, а, в разі, якщо воно Вас не влаштує (таке теж буває), обміняти його на інше. Тридцятиденний тест обраного варіанту отримання 4G / 3G Інтернету в 4GStar - безкоштовний. Телефонуйте 0(800) 210-295.

Інженер Сергій

Підібрати інтернет?

Інженер
Підберіть Інтернет
з інженером-консультантом