Інструкція для користувачів Lifecell

Інструкція для користувачів Lifecell

Як поповнити рахунок?

Поповнити рахунок можна будь - яким зручним для Вас способом, через термінал самообслуговування, картками поповнення, банківською карткою, Privat 24 на номер який вказаний на картці. Картка знаходиться в коробці в якій Ви отримали товар.

Реєстрація в особистому кабінеті

Для входу в особистий кабінет Вам знадобиться Ваш номер телефону, вказаний на картці або на самому модемі/роутері на наліпці, а також Суперпароль. Він вказаний у гарантійному талоні. Якщо не знайшли суперпароль, його можна створити. Щоб потрапити в особистий кабінет зайдіть на сайт https://my.lifecell.ua/, заповніть данні. Для прикладу був використаний номер 0932408343. Після входу буде доступна інформація про Вашу картку.

Инструкция 1 lifecell

Створення Суперпаролю

Для створення Суперпаролю є 2 способи, але для обох потрібно обережно дістати сім-катру із вашого модему/роутеру і вставити її до будь-якого телефону.

Перший спосіб: Відправити смс повідомлення із текстом PAROL (Важливо великими англійскими літрами) на номер 123(смс на цей номер безкоштовні), у відповідь Ви отримаєте смс-повідомлення з вашим Суперпаролем.

Другий спосіб: Набрати на клавіатурі Вашого телефону комбінацію *123*779#(і кнопка виклику), далі оберіть 3 отримати пароль автоматично і клавішу надіслати( або кнопка виклику, якщо телефон кнопочний) далі цифру 1 підтвердити замовлення Суперпаролю клавіша надіслати (або кнопка виклику або кнопка виклику якщо телефон кнопочний), у відповідь отримаєте Ваш Cуперпароль.

Як активувати мегабайти?

Спосіб перший: Для того щоб активувати мегабайти зайдіть в особистій кабінет як показано в пункті 2 цієї інструкції. Далі оберіть Тарифні плани та послуги. Нижче Послуги та на Мобільний інтернет.

Инструкция 2 lifecell
Инструкция 3 lifecell
Инструкция 4 lifecell

Спосіб другий: Вставити сім-картку до телефону і з клавіатури набрати комбінацію клавіш керуючись таблицею. Наприклад: Ви хочете замовити 3 ГБ інтернету тоді Вам необхідно набрати комбінацію *141*30003#, для замовлення на рахунку має бути сумма 49 грн. Протягом 5-10 хв замовленні Гігабайти будуть на Вашому рахунку, перевірити їх можна через особистий кабінет(дивись пункт 2), або комбінацією *121# з Вашого телефону. Зверніть увагу. що замовлені гігабайти діють до кінця місяця, тобто першого числа наступного місяця вони анулюються.А також один раз на мiсяць знiмається оплата 15 грн за обслуговування номеру.

Инструкция 5 lifecell

Не працює інтернет?

Якщо у Вас не працює інтернет, максимально вірогідно що у Вас закінчилися Мегабайти, або кошти на рахунку, перевірте їх будь ласка. Як? Вказано вище. Якщо і Мегабайти є, і з коштами все в порядку, то звертайтеся до нас за телефонами вказаними в гарантійному талоні або на звороті модему/роутеру.

image description

Задай вопрос инженеру и получи БЕСПЛАТНУЮ консультацию

Инженер перезвонит в ближайшее время

Инженер Сергей

Подобрать интернет?

Инженер
Подберите Интернет
с инженером-консультантом